Direktsändning

YUZU  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2026-09-05 17:19
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Gunnar Andersson (2)- Jussi Pohjola (10)370 - 305RESOnAN(S)
Lisa Blohm (1)- Peter Oljelund (9)395 - 306ANoMALI
Monica Ringheim (3)- Matthis Kempe-Bergman (4)353 - 324(S)KALNiNG
Anna Andersson (5)- Anita Mansnerus (6)388 - 376STATArE
Jonas Lundberg (12)- Emma Ekman (8)173 - 404
Martin Bender (7)- Helena Åman (11)403 - 377SLADDERSTeNSöT(A)

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Lisa Blohm 6011626391
2Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 6011610382
3Visa spelarens matcher Monica Ringheim 5021265350
4Visa spelarens matcher Matthis Kempe-Bergman 4031302349
5Visa spelarens matcher Anna Andersson 4031237396
6Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 3041190352
7Visa spelarens matcher Martin Bender 3041101377
8Visa spelarens matcher Emma Ekman 304890359
9Visa spelarens matcher Peter Oljelund 304801327
10Visa spelarens matcher Jussi Pohjola 304752341
11Visa spelarens matcher Helena Åman 205933361
12Visa spelarens matcher Jonas Lundberg 007-106159