Direktsändning

SPÖKVAT(TEN)  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2026-09-26 21:28
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 8 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Martin Bender (1)- Lisa Blohm (9)408 - 285DO(S)ERINg
Karin Anderberg (2)- Jussi Pohjola (8)362 - 343SL(A)GNINg
Erik Elvers (3)- Inger Wingård (5)407 - 340FÖRSTEN(A) (B)EViTTNa
Karl Jigland (10)- Matthis Kempe-Bergman (7)351 - 360LEVeRA(N)S
Helena Åman (11)- Emma Ekman (4)318 - 393
Jörgen Ellberg (17)- Nils Berner (6)260 - 504sLUGHET SPATSER(A)
Ingrid Lundkvist (12)- David Näs (14)342 - 335LOVoRDA
Maria Åslund (16)- Anita Mansnerus (15)392 - 292

Frirond:

Elis Jonsson

 Ställning efter rond 8 av 8 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Martin Bender 7012043393
2Visa spelarens matcher Karin Anderberg 6021304342
3Visa spelarens matcher Erik Elvers 5031733366
4Visa spelarens matcher Emma Ekman 5031671364
5Visa spelarens matcher Inger Wingård 5031601390
6Visa spelarens matcher Nils Berner 5031380386
7Visa spelarens matcher Matthis Kempe-Bergman 4031252352
8Visa spelarens matcher Jussi Pohjola 4041543377
9Visa spelarens matcher Lisa Blohm 4041343347
10Visa spelarens matcher Karl Jigland 3041244337
11Visa spelarens matcher Helena Åman 4041188348
12Visa spelarens matcher Ingrid Lundkvist 3041107327
13Visa spelarens matcher Elis Jonsson 2141078330
14Visa spelarens matcher David Näs 2141066346
15Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 2051049334
16Visa spelarens matcher Maria Åslund 2051021337
17Visa spelarens matcher Jörgen Ellberg 007168224