Direktsändning

ABC cup Kärrtorp 2026  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2026-09-27 15:43
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 5 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Richard Winkfield (6)- Maria Åslund (1)215 - 304
Åsa Florholm (3)- Anita Mansnerus (5)386 - 324
Jörgen Ellberg (7)- Elis Jonsson (2)261 - 356

Frirond:

Claes von Hofsten

 Ställning efter rond 5 av 5 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Maria Åslund 5001187361
2Visa spelarens matcher Elis Jonsson 3021020357
3Visa spelarens matcher Åsa Florholm 202978363
4Visa spelarens matcher Claes von Hofsten 202946353
5Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 202899335
6Visa spelarens matcher Richard Winkfield 103618260
7Visa spelarens matcher Jörgen Ellberg 004382251