Direktsändning

Jernrikes Cup 2012  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2012-04-14 19:18
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Johannes Åman Pohjola (2)- James Reimdal (1)356 - 281
Stefan Diös (7)- Erik Elvers (6)331 - 355
Daniel Domert (5)- Helena Åman (8)395 - 340
Anders Brandén (3)- Anita Mansnerus (16)316 - 306
Niklas Elmefjäll (4)- Jessica Käll (13)366 - 297
Monica Ringheim (17)- Christian Eriksson (10)324 - 379
Per Persson (9)- Clas von Hofsten (11)375 - 316
Helena Bertilsson (15)- Jussi Pohjola (20)389 - 278
Anders Lindén (18)- Madelene Bäckström (21)369 - 365
Mikael Brenning (19)- Sebastian Ågren (12)355 - 396
Philipe Bäckström (22)- Kajsa Bråting (14)222 - 351

Ej spelat:

Bethel Desta

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher James Reimdal 6011723400
2Visa spelarens matcher Johannes Åman Pohjola 6011615370
3Visa spelarens matcher Anders Brandén 5021572370
4Visa spelarens matcher Niklas Elmefjäll 5021524369
5Visa spelarens matcher Daniel Domert 5021394386
6Visa spelarens matcher Erik Elvers 5021235348
7Visa spelarens matcher Stefan Diös 4031396363
8Visa spelarens matcher Helena Åman 4031214369
9Visa spelarens matcher Per Persson 4031096342
10Visa spelarens matcher Christian Eriksson 403790332
11Visa spelarens matcher Clas von Hofsten 3041124329
12Visa spelarens matcher Sebastian Ågren 3041071365
13Visa spelarens matcher Jessica Käll 3041069314
14Visa spelarens matcher Kajsa Bråting 3041046340
15Visa spelarens matcher Helena Bertilsson 304980337
16Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 304975343
17Visa spelarens matcher Monica Ringheim 304793316
18Visa spelarens matcher Anders Lindén 304529328
19Visa spelarens matcher Mikael Brenning 205620322
20Visa spelarens matcher Jussi Pohjola 205593329
21Visa spelarens matcher Madelene Bäckström 106698291
22Visa spelarens matcher Philipe Bäckström 00744213
23Visa spelarens matcher Bethel Desta 000