Direktsändning

Goteborg Open 2011  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2011-04-03 15:59
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 12 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Jonathan Ljungberg (1)- Henrik Johansson (10)504 - 274
Sebastian Boukachabia (2)- Johannes Åman Pohjola (13)381 - 313
Johan Berner (3)- Paul Eberhardsson (14)353 - 263
Alexander Sandström (7)- Tord Eriksson (9)277 - 449
Roland Olsson (5)- Cecilia Karlström (8)290 - 430
Anita Mansnerus (21)- Gerd Forss (4)254 - 465
Björn Jansson (11)- Anders Apoy (20)438 - 280
Helena Tregaro (19)- Maria Åslund (15)333 - 328
Alexandra Svantesson (16)- Pia Mattsson (12)308 - 379
Turid Petersson (18)- Elisabet Claezon (17)396 - 333

 Ställning efter rond 12 av 12 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Jonathan Ljungberg 9032684388
2Visa spelarens matcher Sebastian Boukachabia 8032563383
3Visa spelarens matcher Johan Berner 9032407359
4Visa spelarens matcher Gerd Forss 8042455373
5Visa spelarens matcher Roland Olsson 7052368369
6Visa spelarens matcher Karin Anderberg 6052358358
7Visa spelarens matcher Alexander Sandström 7052258360
8Visa spelarens matcher Cecilia Karlström 7052233354
9Visa spelarens matcher Tord Eriksson 7052126376
10Visa spelarens matcher Henrik Johansson 7052031341
11Visa spelarens matcher Björn Jansson 6051991372
12Visa spelarens matcher Pia Mattsson 6051659341
13Visa spelarens matcher Johannes Åman Pohjola 5061951358
14Visa spelarens matcher Paul Eberhardsson 5061852336
15Visa spelarens matcher Maria Åslund 6061835342
16Visa spelarens matcher Alexandra Svantesson 4071231318
17Visa spelarens matcher Elisabet Claezon 3081289325
18Visa spelarens matcher Turid Petersson 3081152323
19Visa spelarens matcher Helena Tregaro 308891299
20Visa spelarens matcher Anders Apoy 2091280323
21Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 2091161319