Direktsändning

Kattmjukt  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2012-04-14 18:24
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Caitlin Mooney (6)- Greger Nässen (5)395 - 360
Daniel Andersson (7)- Gunnar Andersson (1)322 - 537
David Brandell (3)- Anna Jansson (4)414 - 385

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 5011664498
2Visa spelarens matcher Zakarias Jonsson 4021379425
3Visa spelarens matcher David Brandell 3031309412
4Visa spelarens matcher Anna Jansson 3031232404
5Visa spelarens matcher Greger Nässen 3031228420
6Visa spelarens matcher Caitlin Mooney 303824364
7Visa spelarens matcher Daniel Andersson 006466279