Direktsändning

SM 2018  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2012-04-22 16:41
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 12 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Gerd Forss (12)- Alexander Sandström (1)305 - 473
Roland Olsson (8)- Anna Jansson (2)382 - 441
Mattias Persson (9)- Paul Eberhardsson (4)322 - 371
Turid Petersson (5)- Alexandra Svantesson (6)429 - 343
Pia Mattsson (7)- Maria Åslund (10)407 - 275
Marianne Mattsson (13)- Åke Qvarfordt (11)278 - 342

 Ställning efter rond 12 av 12 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Alexander Sandström 11002772395
2Visa spelarens matcher Anna Jansson 10022261369
3Visa spelarens matcher Tord Eriksson 8032248365
4Visa spelarens matcher Paul Eberhardsson 7042534395
5Visa spelarens matcher Turid Petersson 6051785332
6Visa spelarens matcher Alexandra Svantesson 5062068355
7Visa spelarens matcher Pia Mattsson 5061836348
8Visa spelarens matcher Roland Olsson 4072019363
9Visa spelarens matcher Mattias Persson 4071891333
10Visa spelarens matcher Maria Åslund 4071668327
11Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 4071449337
12Visa spelarens matcher Gerd Forss 3081360333
13Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 1010809283