Direktsändning

SM 2017  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2012-05-05 18:01
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 8 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Johannes Åman Pohjola (1)- Gerd Forss (3)432 - 287
Erik Elvers (2)- Anders Skjäl (4)391 - 255
Helena Åman (6)- Greger Nässén (5)333 - 364
Pia Sjöblom (8)- Ann-Kristin Hokkanen (7)287 - 364

 Ställning efter rond 8 av 8 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Johannes Åman Pohjola 6021381385
2Visa spelarens matcher Erik Elvers 6021260358
3Visa spelarens matcher Gerd Forss 5031274377
4Visa spelarens matcher Anders Skjäl 5031049354
5Visa spelarens matcher Greger Nässén 3051045356
6Visa spelarens matcher Helena Åman 305570315
7Visa spelarens matcher Ann-Kristin Hokkanen 206994345
8Visa spelarens matcher Pia Sjöblom 206829331