Direktsändning

XX CVP  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2012-05-13 16:24
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 8 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
David Lundin (2)- Marie Jonsson (4)333 - 320
Gunnar Andersson (1)- Sebastian Ågren (7)387 - 339
Erik Elvers (11)- Zakarias Jonsson (3)300 - 429
Henrik Jonés (6)- Per Persson (9)450 - 300
Maria Ellfolk (13)- Johannes Åman Pohjola (16)317 - 306
Jessica Käll (12)- Anders Skjäl (18)327 - 254
Anna Jansson (10)- Henrik Johansson (14)358 - 309
Johan Rönnblom (5)- Peter Oljelund (22)473 - 265
Anita Mansnerus (26)- Turid Petersson (8)333 - 454
Per Adamsson (23)- Karin Anderberg (17)311 - 373
Tove Lundeberg (27)- Gerd Forss (15)327 - 454
Elisabet Bruzelius (25)- Greger Nässén (19)305 - 328
Ann-Kristin Hokkanen (24)- Mikael Brenning (21)304 - 319
Azu Karlqvist (20)- Marianne Mattsson (30)376 - 249
Monica Ringheim (28)- Marc Roddis (32)369 - 299
Claes von Hofsten (29)- Pia Sjöblom (31)424 - 307

Ej spelat:

Sofia Helin

 Ställning efter rond 8 av 8 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 7011901396
2Visa spelarens matcher David Lundin 7011822372
3Visa spelarens matcher Zakarias Jonsson 6021887379
4Visa spelarens matcher Marie Jonsson 6021629371
5Visa spelarens matcher Johan Rönnblom 5031853381
6Visa spelarens matcher Henrik Jonés 5031586386
7Visa spelarens matcher Sebastian Ågren 5031447349
8Visa spelarens matcher Turid Petersson 5031443351
9Visa spelarens matcher Per Persson 5031439345
10Visa spelarens matcher Anna Jansson 5031417353
11Visa spelarens matcher Erik Elvers 5031302346
12Visa spelarens matcher Jessica Käll 5031227337
13Visa spelarens matcher Maria Ellfolk 5031140345
14Visa spelarens matcher Henrik Johansson 4041602361
15Visa spelarens matcher Gerd Forss 4041500363
16Visa spelarens matcher Johannes Åman Pohjola 4041382350
17Visa spelarens matcher Karin Anderberg 3041242345
18Visa spelarens matcher Anders Skjäl 4041240349
19Visa spelarens matcher Greger Nässén 4041193353
20Visa spelarens matcher Azu Karlqvist 4041076348
21Visa spelarens matcher Mikael Brenning 404923310
22Visa spelarens matcher Peter Oljelund 3051276358
23Visa spelarens matcher Per Adamsson 3051241365
24Visa spelarens matcher Ann-Kristin Hokkanen 2051209354
25Visa spelarens matcher Elisabet Bruzelius 3051017326
26Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 3051001347
27Visa spelarens matcher Tove Lundeberg 305959355
28Visa spelarens matcher Monica Ringheim 205825340
29Visa spelarens matcher Claes von Hofsten 205741315
30Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 305654300
31Visa spelarens matcher Pia Sjöblom 106738325
32Visa spelarens matcher Marc Roddis 106699312
33Visa spelarens matcher Sofia Helin 006236239