Direktsändning

Nationaldagsscrabble  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2012-06-06 18:51
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Anna Jansson (1)- Gerd Forss (4)403 - 401
Alexandra Svantesson (9)- Per Adamsson (2)305 - 339
Cecilia Karlstršm (7)- Johan Ršnnblom (3)332 - 420
Annelie Gredander Lado (5)- Per Persson (6)310 - 293
Jessica KŠll (13)- Malin StŒhlner (8)312 - 358
Karin Anderberg (10)- Nils Berner (12)347 - 346
Stina Lundin (11)- Jesper JifŠlt (20)414 - 335
Tommy Vaske (14)- Marie Jonsson (18)358 - 353
Maria slund (17)- Daniel Pettersson (19)377 - 347
Claes von Hofsten (15)- Lena Lundkvist (21)346 - 250

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Anna Jansson 7001628409
2Visa spelarens matcher Per Adamsson 6011219351
3Visa spelarens matcher Johan Ršnnblom 5021534379
4Visa spelarens matcher Gerd Forss 5021250357
5Visa spelarens matcher Annelie Gredander Lado 5021228335
6Visa spelarens matcher Per Persson 4031426341
7Visa spelarens matcher Cecilia Karlstršm 4031309362
8Visa spelarens matcher Malin StŒhlner 4031215371
9Visa spelarens matcher Alexandra Svantesson 4031210339
10Visa spelarens matcher Karin Anderberg 3031205364
11Visa spelarens matcher Stina Lundin 403986359
12Visa spelarens matcher Nils Berner 3041311359
13Visa spelarens matcher Jessica KŠll 2041061331
14Visa spelarens matcher Tommy Vaske 204929349
Visa spelarens matcher Claes von Hofsten 304929324
16Visa spelarens matcher Monica Ringheim 204788337
17Visa spelarens matcher Maria slund 204731315
18Visa spelarens matcher Marie Jonsson 2051068340
19Visa spelarens matcher Daniel Pettersson 105889338
20Visa spelarens matcher Jesper JifŠlt 205791329
21Visa spelarens matcher Lena Lundkvist 006631285