Direktsändning

BARBE(C)UE CUP  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2012-06-17 19:43
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 8 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Alexander Sandström (1)- Åke Qvarfordt (11)410 - 268
Björn Ericson (2)- Jesper Jifält (7)461 - 327
Henrik Johansson (8)- Daniel Domert (4)351 - 329
Alexandra Svantesson (9)- Gustaf Gimstedt (5)330 - 373
Turid Pettersson (10)- Björn Jansson (6)340 - 396

 Ställning efter rond 8 av 8 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Alexander Sandström 7011876394
2Visa spelarens matcher Björn Ericson 6021812380
3Visa spelarens matcher Malin Ståhlner 5021385318
4Visa spelarens matcher Daniel Domert 5031516369
5Visa spelarens matcher Gustaf Gimstedt 3041325344
6Visa spelarens matcher Björn Jansson 3041308357
7Visa spelarens matcher Jesper Jifält 2141207350
8Visa spelarens matcher Henrik Johansson 2141136358
9Visa spelarens matcher Alexandra Svantesson 2051187335
10Visa spelarens matcher Turid Pettersson 2051003341
11Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 205720311