Direktsändning

(UPP)VÄRM(N)ING  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2012-08-18 20:21
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 8 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Martin Bender (2)- Johan Rönnblom (1)392 - 368
Johan Berner (3)- Alexandra Svantesson (8)450 - 331
Paul Eberhardsson (6)- Gerd Forss (5)387 - 308
Jessica Käll (9)- Annelie Gredander Ladó (7)326 - 352
Björn Ericson (4)- Malin Ståhlner (10)455 - 268
Måns Eriksson (14)- Tord Eriksson (13)314 - 371
Åke Qvarfordt (18)- Anders Brandén (11)291 - 301
Björn Jansson (12)- Louise Wikström (16)439 - 289
Per Persson (17)- Magnus Lenti (15)325 - 334

 Ställning efter rond 8 av 8 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Johan Rönnblom 6021936387
2Visa spelarens matcher Martin Bender 6021753389
3Visa spelarens matcher Johan Berner 6021683384
4Visa spelarens matcher Björn Ericson 5031638397
5Visa spelarens matcher Gerd Forss 5031495348
6Visa spelarens matcher Paul Eberhardsson 5031458369
7Visa spelarens matcher Annelie Gredander Ladó 503865326
8Visa spelarens matcher Alexandra Svantesson 4041359372
9Visa spelarens matcher Jessica Käll 4041328346
10Visa spelarens matcher Malin Ståhlner 4041304359
11Visa spelarens matcher Anders Brandén 4041121331
12Visa spelarens matcher Björn Jansson 4041060359
13Visa spelarens matcher Tord Eriksson 404857326
14Visa spelarens matcher Måns Eriksson 3051140334
15Visa spelarens matcher Magnus Lenti 305565311
16Visa spelarens matcher Louise Wikström 206672312
17Visa spelarens matcher Per Persson 206622308
18Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 008748337