Direktsändning

SM 2017  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2012-09-15 18:12
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Pia Sjöblom (5)- Anders Skjäl (1)377 - 370
Carl-Johan Bomanson (8)- Anita Mansnerus (3)329 - 332
Marianne Mattsson (9)- Erik Elvers (2)267 - 381
Mikael Forss (4)- Gerd Forss (7)401 - 360
Ann-Kristin Hokkanen (6)- Helena Åman (10)359 - 315

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Anders Skjäl 6011471383
2Visa spelarens matcher Erik Elvers 5021260368
3Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 5021249373
4Visa spelarens matcher Mikael Forss 4031145355
5Visa spelarens matcher Pia Sjöblom 403869324
6Visa spelarens matcher Ann-Kristin Hokkanen 403838326
7Visa spelarens matcher Gerd Forss 3041315368
8Visa spelarens matcher Carl-Johan Bomanson 205826318
9Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 106892296
10Visa spelarens matcher Helena Åman 106636323