Direktsändning

SAVENBOM  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2012-09-22 18:43
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Jessica Käll (3)- Björn Ericson (1)356 - 279
Alexander Sandström (2)- Paul Eberhardsson (6)492 - 283
Jonathan Ljungberg (4)- Pia Mattsson (9)382 - 267
Gustaf Gimstedt (11)- Tord Eriksson (8)326 - 401
Turid Petersson (10)- Annelie Gredander Ladó (7)373 - 391
Mattias Persson (14)- Roland Olsson (5)255 - 414
Björn Jansson (12)- Åke Qvarfordt (15)481 - 224
Alexandra Svanteson (13)- Anders Apoy (16)482 - 282

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Björn Ericson 5111591383
2Visa spelarens matcher Alexander Sandström 5021371404
3Visa spelarens matcher Jessica Käll 5021121342
4Visa spelarens matcher Jonathan Ljungberg 4121259368
5Visa spelarens matcher Roland Olsson 4031336385
6Visa spelarens matcher Paul Eberhardsson 4031315383
7Visa spelarens matcher Annelie Gredander Ladó 4031253371
8Visa spelarens matcher Tord Eriksson 4031085369
9Visa spelarens matcher Pia Mattsson 403861334
10Visa spelarens matcher Turid Petersson 3041218362
11Visa spelarens matcher Gustaf Gimstedt 304958348
12Visa spelarens matcher Björn Jansson 304935384
13Visa spelarens matcher Alexandra Svanteson 205871343
14Visa spelarens matcher Mattias Persson 205532337
15Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 205398323
16Visa spelarens matcher Anders Apoy 106695336