Direktsändning

ABC Cup Solna 2012  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2012-10-13 16:34
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 6 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Monica Ringheim (4)- Jonas Hagerlid (3)320 - 301
Pia Sjöblom (7)- Helena Åman (2)267 - 306
Lotta Åstrand (9)- Daniel Andersson (6)279 - 334
Marianne Mattsson (8)- Martin Schenström (5)275 - 402

 Ställning efter rond 6 av 6 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Thim Svensson 4011408390
2Visa spelarens matcher Helena Åman 5011303347
3Visa spelarens matcher Jonas Hagerlid 4021047324
4Visa spelarens matcher Monica Ringheim 4021023334
5Visa spelarens matcher Martin Schenström 2031032327
6Visa spelarens matcher Daniel Andersson 203897312
7Visa spelarens matcher Pia Sjöblom 104925293
8Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 104715282
9Visa spelarens matcher Lotta Åstrand 104700303