Direktsändning

RIKSRÅD Open 2012  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2012-12-08 20:09
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Johannes Åman Pohjola (1)- Thim Svensson (7)364 - 360
Zakarias Jonsson (3)- Per Persson (6)352 - 302
Måns Eriksson (2)- David Lundin (5)389 - 241
Marie Jonsson (10)- Jessica Käll (8)343 - 356
Karin Anderberg (9)- Tomas Hagberg (11)386 - 213

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Johannes Åman Pohjola 6011482372
2Visa spelarens matcher Måns Eriksson 5021481376
3Visa spelarens matcher Zakarias Jonsson 3121360362
4Visa spelarens matcher Per Adamsson 3121174356
5Visa spelarens matcher David Lundin 4031386335
6Visa spelarens matcher Per Persson 4031342361
7Visa spelarens matcher Thim Svensson 3031318362
8Visa spelarens matcher Jessica Käll 303961323
9Visa spelarens matcher Karin Anderberg 204948341
10Visa spelarens matcher Marie Jonsson 105923331
11Visa spelarens matcher Tomas Hagberg 006290232