Direktsändning

Västsvenska Mästerskapen 2012  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2012-12-09 20:29
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 8 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Alexandra Svantesson (6)- Roland Olsson (1)382 - 429
Pia Mattsson (7)- Alexander Sandström (2)344 - 356
Patrik Grönvall (9)- Paul Eberhardsson (3)300 - 418
Björn Ericson (4)- Björn Jansson (10)363 - 288
Anders Apoy (8)- Gustaf Gimstedt (12)511 - 312
Åke Qvarfordt (13)- Sonny Apoy (11)357 - 350

 Ställning efter rond 8 av 8 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Roland Olsson 7011693399
2Visa spelarens matcher Alexander Sandström 6021844408
3Visa spelarens matcher Paul Eberhardsson 6021770383
4Visa spelarens matcher Björn Ericson 5031591387
5Visa spelarens matcher Axel Olesund 4031586410
6Visa spelarens matcher Alexandra Svantesson 4031388344
7Visa spelarens matcher Pia Mattsson 4041334359
8Visa spelarens matcher Anders Apoy 3041129365
9Visa spelarens matcher Patrik Grönvall 304904338
10Visa spelarens matcher Björn Jansson 2051289343
11Visa spelarens matcher Sonny Apoy 205955315
12Visa spelarens matcher Gustaf Gimstedt 106862338
13Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 106608314