Direktsändning

Nyårsklockan 2012  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2012-12-31 20:35
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Åke Qvarfordt (7)- Mikael Ström (1)254 - 370
Tord Eriksson (4)- Rose-Marie Nielsen (5)348 - 289
Henrik Johansson (2)- Alexandra Svantesson (3)370 - 267
Susanna Niklasson (6)- Patrik Grönvall (8)317 - 294

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Mikael Ström 6011494380
2Visa spelarens matcher Henrik Johansson 4031222360
3Visa spelarens matcher Alexandra Svantesson 403910321
4Visa spelarens matcher Tord Eriksson 403816327
5Visa spelarens matcher Rose-Marie Nielsen 3041060331
6Visa spelarens matcher Susanna Niklasson 304981330
7Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 205994330
8Visa spelarens matcher Patrik Grönvall 205923320