Direktsändning

SNÖ(B)LASK  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2013-01-12 19:13
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Alexander Sandström (2)- Måns Eriksson (9)397 - 334
Louise Wikström (8)- Johan Rönnblom (1)281 - 351
Paul Eberhardsson (4)- Malin Ståhlner (3)363 - 370
Turid Petersson (10)- Per Persson (6)339 - 382
Thim Svensson (11)- Gerd Forss (7)342 - 352

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Johan Rönnblom 6011464365
2Visa spelarens matcher Alexander Sandström 6011431401
3Visa spelarens matcher Malin Ståhlner 4021153347
4Visa spelarens matcher Paul Eberhardsson 4031443378
5Visa spelarens matcher Jessica Käll 3031202340
6Visa spelarens matcher Per Persson 3031028354
7Visa spelarens matcher Gerd Forss 2041006359
8Visa spelarens matcher Louise Wikström 204972336
9Visa spelarens matcher Måns Eriksson 204813330
10Visa spelarens matcher Turid Petersson 2051224341
11Visa spelarens matcher Thim Svensson 105886304