Direktsändning

VINTERLYCKAN  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2013-02-09 20:20
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Anders Apoy (3)- Tommy Vaske (4)345 - 308
Pia Mattsson (2)- Gustaf Bergström (6)300 - 376
Johanna Bergström (8)- Roland Olsson (1)284 - 456
Rose-Marie Nielsen (12)- Tord Eriksson (5)328 - 329
Patrik Grönvall (7)- Åke Qvarfordt (11)322 - 356
Turid Petersson (10)- Jenny Hildeberg (9)336 - 339

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Roland Olsson 5021603395
2Visa spelarens matcher Pia Mattsson 5021577369
3Visa spelarens matcher Anders Apoy 5021288361
Visa spelarens matcher Tommy Vaske 5021288350
5Visa spelarens matcher Tord Eriksson 4031104344
6Visa spelarens matcher Gustaf Bergström 4031011356
7Visa spelarens matcher Patrik Grönvall 304913333
8Visa spelarens matcher Johanna Bergström 304844324
9Visa spelarens matcher Jenny Hildeberg 304823332
10Visa spelarens matcher Turid Petersson 205683342
11Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 205674292
12Visa spelarens matcher Rose-Marie Nielsen 106792292