Direktsändning

Goteborg Open 2013  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2013-03-24 17:19
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 12 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Thim Svensson (11)- Jonathan Ljungberg (1)315 - 522
Johannes Åman Pohjola (10)- Björn Ericson (3)372 - 341
Roland Olsson (4)- Alexander Sandström (2)426 - 352
Henrik Johansson (7)- Gunnar Andersson (5)314 - 290
Johan Rönnblom (8)- Björn Jansson (6)306 - 406
Anna Jansson (12)- Johan Berner (9)378 - 434
Erik Johansson (15)- Pia Mattsson (18)314 - 443
Sonny Apoy (19)- Måns Eriksson (16)396 - 378
Anders Apoy (14)- Mattias Persson (24)383 - 300
Gustaf Gimstedt (17)- Tommy Vaske (22)413 - 300
Åke Qvarfordt (27)- Rose-Marie Nielsen (13)290 - 386
Louise Wikström (26)- Turid Petersson (21)318 - 399
Tord Eriksson (20)- Jessica Käll (25)392 - 332

 Ställning efter rond 12 av 12 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Jonathan Ljungberg 10022698397
2Visa spelarens matcher Alexander Sandström 8042793403
3Visa spelarens matcher Björn Ericson 8042657394
4Visa spelarens matcher Roland Olsson 8042461389
5Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 8042275371
6Visa spelarens matcher Björn Jansson 7042251384
7Visa spelarens matcher Henrik Johansson 7142249352
8Visa spelarens matcher Johan Rönnblom 7052513377
9Visa spelarens matcher Johan Berner 7052097386
10Visa spelarens matcher Johannes Åman Pohjola 7052064358
11Visa spelarens matcher Thim Svensson 7051697346
12Visa spelarens matcher Anna Jansson 6061904361
13Visa spelarens matcher Rose-Marie Nielsen 6061793356
14Visa spelarens matcher Anders Apoy 5061773354
15Visa spelarens matcher Erik Johansson 5061756345
16Visa spelarens matcher Måns Eriksson 6061753360
17Visa spelarens matcher Gustaf Gimstedt 6061618348
18Visa spelarens matcher Pia Mattsson 5061523342
19Visa spelarens matcher Sonny Apoy 5061271333
20Visa spelarens matcher Tord Eriksson 4161755348
21Visa spelarens matcher Turid Petersson 4161600345
22Visa spelarens matcher Tommy Vaske 5071906347
23Visa spelarens matcher Alexandra Svanteson 4071602349
24Visa spelarens matcher Mattias Persson 4071484338
25Visa spelarens matcher Jessica Käll 3171299340
26Visa spelarens matcher Louise Wikström 2091167321
27Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 0011709300