Direktsändning

SENIORK(LASS) 2013  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2013-04-27 18:17
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Greger Nässén (5)- Maria Åslund (1)360 - 363
Claes von Hofsten (6)- Turid Petersson (4)402 - 335
Tove Lundeberg (9)- Stefan Diös (2)344 - 459
Erik Elvers (3)- Helena Åman (10)470 - 278
Kristina Granström (12)- Anders Brandén (15)341 - 339
Anders Apoy (16)- Ylva Wändahl (7)306 - 391
Mikael Brenning (13)- Mikael Forss (11)292 - 371
Åsa Sjödin (20)- Gerd Forss (8)222 - 512
Elisabet Bruzelius (17)- Anita Marmell (21)377 - 309
Anita Mansnerus (18)- Jussi Pohjola (19)355 - 340
Monica Nydenmo Jonsson (22)- Jannike Molander (14)321 - 413

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Maria Åslund 6011724388
2Visa spelarens matcher Stefan Diös 5021624404
3Visa spelarens matcher Erik Elvers 5021567375
4Visa spelarens matcher Turid Petersson 5021536362
5Visa spelarens matcher Greger Nässén 5021299368
6Visa spelarens matcher Claes von Hofsten 5021275377
7Visa spelarens matcher Ylva Wändahl 4031465360
8Visa spelarens matcher Gerd Forss 4031319369
9Visa spelarens matcher Tove Lundeberg 4031224354
10Visa spelarens matcher Helena Åman 4031095350
11Visa spelarens matcher Mikael Forss 4031022341
12Visa spelarens matcher Kristina Granström 403984349
13Visa spelarens matcher Mikael Brenning 3041046348
14Visa spelarens matcher Jannike Molander 304859336
15Visa spelarens matcher Anders Brandén 304800359
16Visa spelarens matcher Anders Apoy 304779335
17Visa spelarens matcher Elisabet Bruzelius 304742324
18Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 205873338
19Visa spelarens matcher Jussi Pohjola 205779342
20Visa spelarens matcher Åsa Sjödin 205589288
21Visa spelarens matcher Anita Marmell 106278274
22Visa spelarens matcher Monica Nydenmo Jonsson 007222275