Direktsändning

Jernrikes Cup  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2013-05-11 18:38
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
James Reimdal (1)- Anders Lindén (8)450 - 411
Henrik Holmström (2)- Christian Eriksson (9)382 - 301
Erik Ekström (6)- Erik Elvers (3)266 - 474
Philipe Bäckström (12)- Jessica Käll (4)205 - 498
Madelene Bäckström (10)- Helena Bertilsson (5)293 - 340
Therese Wessling (11)- Kajsa Bråting (7)261 - 335

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher James Reimdal 7001762407
2Visa spelarens matcher Henrik Holmström 6011458361
3Visa spelarens matcher Erik Elvers 5021585373
4Visa spelarens matcher Jessica Käll 4031432379
5Visa spelarens matcher Helena Bertilsson 4031132326
6Visa spelarens matcher Erik Ekström 3041279349
7Visa spelarens matcher Kajsa Bråting 3041070361
8Visa spelarens matcher Anders Lindén 3041027377
9Visa spelarens matcher Christian Eriksson 304912319
10Visa spelarens matcher Madelene Bäckström 304737329
11Visa spelarens matcher Therese Wessling 106285261
12Visa spelarens matcher Philipe Bäckström 007-79202