Direktsändning

SM 2018  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2013-05-18 19:47
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Pia Mattsson (2)- Tord Eriksson (9)372 - 370
Paul Eberhardsson (1)- Björn Jansson (4)447 - 314
Roland Olsson (3)- Rose-Marie Nielsen (8)383 - 358
Björn Ericson (5)- Alexandra Svanteson (6)442 - 378
Henrik Johansson (7)- Åke Qvarfordt (11)294 - 328

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Paul Eberhardsson 6011721416
2Visa spelarens matcher Pia Mattsson 6011312377
3Visa spelarens matcher Roland Olsson 4021261373
4Visa spelarens matcher Björn Jansson 3031175372
5Visa spelarens matcher Björn Ericson 3031071380
6Visa spelarens matcher Alexandra Svanteson 3041231370
7Visa spelarens matcher Henrik Johansson 2041194374
8Visa spelarens matcher Rose-Marie Nielsen 3041168342
9Visa spelarens matcher Tord Eriksson 2041099362
10Visa spelarens matcher Gustaf Gimstedt 204929332
11Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 105460287