Direktsändning

EKOPARK CUP  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2011-05-21 17:28
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Zakarias Jonsson (1)- Anna Jansson (7)385 - 294
Johannes Åman Pohjola (4)- Martin Bender (3)331 - 327
Eva Hedman (10)- Per Adamsson (2)377 - 385
Gerd Forss (5)- Anders Skjäl (9)435 - 364
Maria Åslund (6)- Cecilia Karlström (11)417 - 374
Erik Elvers (12)- Marie Jonsson (8)305 - 441

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Zakarias Jonsson 6011618404
2Visa spelarens matcher Per Adamsson 6011216367
3Visa spelarens matcher Martin Bender 5021846405
4Visa spelarens matcher Johannes Åman Pohjola 4031232352
5Visa spelarens matcher Gerd Forss 403984347
6Visa spelarens matcher Maria Åslund 403953354
7Visa spelarens matcher Anna Jansson 3041028336
8Visa spelarens matcher Marie Jonsson 304800351
9Visa spelarens matcher Anders Skjäl 2051030365
10Visa spelarens matcher Eva Hedman 205760349
11Visa spelarens matcher Cecilia Karlström 205663341
12Visa spelarens matcher Erik Elvers 106469324