Direktsändning

SM 2017  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2013-06-16 16:05
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 12 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Björn Ericson (1) - Henrik Johansson (10) 434 - 304
Malin Ståhlner (2) - Johan Berner (13) 388 - 348
Johan Rönnblom (4) - Maria Åslund (8) 427 - 326
Gunnar Andersson (3) - Anna Jansson (9) 414 - 295
Martin Bender (6) - Måns Eriksson (14) 436 - 331
Pia Mattsson (16) - Henrik Jonés (5) 286 - 459
Pia Sjöblom (20) - Roland Olsson (7) 341 - 418
Erik Elvers (12) - Ann-Kristin Hokkanen (18) 382 - 323
Turid Pettersson (17) - Anders Skjäl (11) 333 - 344
Marianne Mattsson (19) - Erik Johansson (15) 289 - 395


 Ställning efter rond 12 av 12 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Björn Ericson 122753387
2Visa spelarens matcher Malin Ståhlner 1022319379
3Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 842461391
4Visa spelarens matcher Johan Rönnblom 842177373
5Visa spelarens matcher Henrik Jonés 752370384
6Visa spelarens matcher Martin Bender 752101377
7Visa spelarens matcher Roland Olsson 662220375
8Visa spelarens matcher Maria Åslund 662012372
9Visa spelarens matcher Anna Jansson 661971358
10Visa spelarens matcher Henrik Johansson 661926357
11Visa spelarens matcher Anders Skjäl 661729352
12Visa spelarens matcher Erik Elvers 661538356
13Visa spelarens matcher Johan Berner 661511340
14Visa spelarens matcher Måns Eriksson 661446351
15Visa spelarens matcher Erik Johansson 571724355
16Visa spelarens matcher Pia Mattsson 571622361
17Visa spelarens matcher Turid Pettersson 391241342
18Visa spelarens matcher Ann-Kristin Hokkanen 391161332
19Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 391007315
20Visa spelarens matcher Pia Sjöblom 111711305