Direktsändning

Jakob Cup  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2013-07-22 17:57
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Siv Brandt (7) - Maria Ellfolk (1) 309 - 466
Ann-Kristin Hokkanen (6) - Anders Skjäl (3) 402 - 290
Anita Mansnerus (4) - Mikael Forss (5) 351 - 419
Gerd Forss (2) - Per Sundsten (8) 358 - 269

Ej spelat:

Antia Mansnerus



 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Maria Ellfolk 611243383
2Visa spelarens matcher Gerd Forss 521282369
3Visa spelarens matcher Anders Skjäl 431326381
4Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 431192360
5Visa spelarens matcher Mikael Forss 431170357
6Visa spelarens matcher Ann-Kristin Hokkanen 341097353
7Visa spelarens matcher Siv Brandt 25612307
8Visa spelarens matcher Per Sundsten 7479261
9Visa spelarens matcher Antia Mansnerus