Direktsändning

(LOPP)MARKNAD  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2011-06-11 20:35
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Roland Olsson (2) - Gerd Forss (1) 395 - 282
James Reimdal (7) - Johan Rönnblom (4) 333 - 394
Zakarias Jonsson (5) - Emma Ekman (9) 372 - 308
Pia Mattsson (6) - Daniel Domert (3) 323 - 469
Per Adamsson (13) - Johannes Åman Pohjola (10) 370 - 381
David Lundin (8) - Måns Eriksson (11) 385 - 368
Marie Jonsson (15) - Madelene Bäckström (19) 347 - 267
Anita Mansnerus (12) - Helena Åman (17) 428 - 380
Martin Bender (14) - Christian Eriksson (16) 381 - 303


 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Gerd Forss 611609353
2Visa spelarens matcher Roland Olsson 611562394
3Visa spelarens matcher Daniel Domert 521550404
4Visa spelarens matcher Johan Rönnblom 521399373
5Visa spelarens matcher Zakarias Jonsson 521251348
6Visa spelarens matcher Pia Mattsson 431324353
7Visa spelarens matcher James Reimdal 431236359
8Visa spelarens matcher David Lundin 431197306
9Visa spelarens matcher Emma Ekman 431190294
10Visa spelarens matcher Johannes Åman Pohjola 331080340
11Visa spelarens matcher Måns Eriksson 341299358
12Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 341141355
13Visa spelarens matcher Per Adamsson 24954367
14Visa spelarens matcher Martin Bender 24886332
15Visa spelarens matcher Marie Jonsson 34838322
16Visa spelarens matcher Christian Eriksson 15897348
17Visa spelarens matcher Helena Åman 15690334
18Visa spelarens matcher Matilda Ekman 15680332
19Visa spelarens matcher Madelene Bäckström 15495262