Direktsändning

Katthjälparcupen 2014  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2014-01-18 20:00
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Frida Ulfves (8) - Yann Moreau Bruun (1) 326 - 488
Mattias Persson (6) - Pia Mattsson (3) 269 - 398
Jonathan Ljungberg (2) - Erik Johansson (7) 408 - 344
Fredric Wirbrand (9) - Roland Olsson (4) 301 - 418
Julia Jacobsson (5) - Anita Marmell (10) 387 - 276


 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Yann Moreau Bruun 611524396
2Visa spelarens matcher Jonathan Ljungberg 521413433
3Visa spelarens matcher Pia Mattsson 521359371
4Visa spelarens matcher Roland Olsson 431288381
5Visa spelarens matcher Julia Jacobsson 431014351
6Visa spelarens matcher Mattias Persson 43858342
7Visa spelarens matcher Erik Johansson 341177357
8Visa spelarens matcher Frida Ulfves 25809339
9Visa spelarens matcher Fredric Wirbrand 16716311
10Visa spelarens matcher Anita Marmell 16342262