Direktsändning

KATTFOT Cup 2011  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2011-07-16 18:16
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Johan Rönnblom (1) - Sebastian Ågren (7) 352 - 255
Måns Eriksson (4) - Emma Ekman (3) 365 - 365
Johannes Åman Pohjola (6) - Gunnar Andersson (5) 364 - 401
Inger Wingård (10) - Henrik Jonés (2) 341 - 359
Martin Bender (11) - Daniel Domert (8) 328 - 377
Anna Jansson (12) - Håkan Nord (9) 376 - 351
Marie Jonsson (13) - Per Adamsson (14) 300 - 345


 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Johan Rönnblom 611725393
2Visa spelarens matcher Henrik Jonés 521315386
3Visa spelarens matcher Emma Ekman 4121288349
4Visa spelarens matcher Måns Eriksson 4121207380
5Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 431239406
6Visa spelarens matcher Johannes Åman Pohjola 431158343
7Visa spelarens matcher Sebastian Ågren 431103337
8Visa spelarens matcher Daniel Domert 43856387
9Visa spelarens matcher Håkan Nord 341174366
10Visa spelarens matcher Inger Wingård 25896393
11Visa spelarens matcher Martin Bender 25770347
12Visa spelarens matcher Anna Jansson 25674340
13Visa spelarens matcher Marie Jonsson 25648316
14Visa spelarens matcher Per Adamsson 25647336