Direktsändning

Serendipity Cup 2017  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2011-07-23 19:06
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Marianne Mattsson (7) - Maria Ellfolk (1) 273 - 381
Anders Skjäl (5) - Gerd Forss (3) 321 - 368
Pia Sjöblom (9) - Mikael Forss (4) 287 - 330
Stefan Sjöblom (6) - Anita Mansnerus (8) 334 - 391


 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Maria Ellfolk 611562378
2Visa spelarens matcher Ann-Kristin Hokkanen 511441371
3Visa spelarens matcher Gerd Forss 421340380
4Visa spelarens matcher Mikael Forss 421049352
5Visa spelarens matcher Anders Skjäl 431332355
6Visa spelarens matcher Stefan Sjöblom 241179331
7Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 15902299
8Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 15850325
9Visa spelarens matcher Pia Sjöblom 15823292