Direktsändning

Stockholm Open  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2014-08-31 15:51
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 12 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Zakarias Jonsson (1) - Per Persson (14) 411 - 360
Måns Eriksson (3) - Gerd Forss (13) 475 - 315
Monica Ringheim (12) - Roland Olsson (2) 369 - 415
Anna Andersson (5) - Pia Mattsson (6) 374 - 300
Björn Ericson (4) - Maria Åslund (9) 375 - 334
Björn Jansson (7) - Erik Elvers (16) 429 - 363
Jessica Käll (17) - Elisabet Bruzelius (18) 368 - 370
Helena Åman (20) - Anders Skjäl (8) 293 - 381
Åke Qvarfordt (15) - Turid Pettersson (21) 333 - 286
Gunnar Andersson (11) - Jussi Pohjola (19) 474 - 274
Marianne Mattsson (22) - David Lundin (10) 279 - 344


 Ställning efter rond 12 av 12 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Zakarias Jonsson 1022731398
2Visa spelarens matcher Roland Olsson 932547376
3Visa spelarens matcher Måns Eriksson 932494381
4Visa spelarens matcher Björn Ericson 842332377
5Visa spelarens matcher Anna Andersson 842320368
6Visa spelarens matcher Pia Mattsson 752331352
7Visa spelarens matcher Björn Jansson 752267375
8Visa spelarens matcher Anders Skjäl 661960353
9Visa spelarens matcher Maria Åslund 661864348
10Visa spelarens matcher David Lundin 661743354
11Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 661722367
12Visa spelarens matcher Monica Ringheim 661715359
13Visa spelarens matcher Gerd Forss 661599339
14Visa spelarens matcher Per Persson 661555346
15Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 661514334
16Visa spelarens matcher Erik Elvers 5161807328
17Visa spelarens matcher Jessica Käll 5161427328
18Visa spelarens matcher Elisabet Bruzelius 571299343
19Visa spelarens matcher Jussi Pohjola 481411340
20Visa spelarens matcher Helena Åman 391200317
21Visa spelarens matcher Turid Pettersson 2101365331
22Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 111405278