Direktsändning

Stockholm Open 2018  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2014-12-31 18:29
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Gunnar Andersson (1) - David Tiberg (6) 90 - -60
Åsa Florholm (5) - Anna Andersson (2) 282 - 476
Erik Elvers (4) - Daniel Andersson (7) 466 - 235


 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 61657361
2Visa spelarens matcher Anna Andersson 511505398
3Visa spelarens matcher Monica Ringheim 421281351
4Visa spelarens matcher Erik Elvers 331290365
5Visa spelarens matcher Åsa Florholm 15888316
6Visa spelarens matcher David Tiberg 15835249
7Visa spelarens matcher Daniel Andersson 15794283