Direktsändning

Katthjälparcupen 2015  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2015-02-28 21:37
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Yann Moreau Bruun (1) - Anita Marmell (6) 439 - 275
Jonathan Ljungberg (2) - Julia Jacobsson (5) 422 - 361
Ludvig Lindström (9) - Caitlin Mooney (3) 208 - 328
Rita Åkesson (4) - Sofia Karlsson (8) 414 - 314

Ej spelat:

Isabelle Wikar



 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Yann Moreau Bruun 72009441
2Visa spelarens matcher Jonathan Ljungberg 611623389
3Visa spelarens matcher Caitlin Mooney 521516358
4Visa spelarens matcher Rita Åkesson 431147362
5Visa spelarens matcher Julia Jacobsson 341214349
6Visa spelarens matcher Anita Marmell 24953325
7Visa spelarens matcher Robert Ryning 24726291
8Visa spelarens matcher Sofia Karlsson 15883312
9Visa spelarens matcher Ludvig Lindström 15665288
10Visa spelarens matcher Isabelle Wikar 3-64164