Direktsändning

Göteborg Open 2015  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2015-04-26 19:17
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 12 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Mikael Ström (1) - Roland Olsson (9) 429 - 313AbSTRUS (U)NITARIe
Alexander Sandström (2) - Åke Qvarfordt (15) 396 - 276SIdENSK(O)
Jonathan Ljungberg (3) - Elisabet Claezon (13) 406 - 317SLINGRa
Paul Eberhardsson (5) - Henrik Johansson (6) 396 - 330SKENbAR
Mattias Persson (7) - Alexandra Svanteson (8) 333 - 377AN(A)lGESI ThINNER
Björn Ericson (4) - Teresia Forsman (12) 388 - 250OSlAGEN
Anders Apoy (11) - Björn Jansson (10) 316 - 328
Thim Svensson (21) - Monica Ringheim (16) 329 - 407sKINGRADIKtERA
Tommy Vaske (23) - Gustaf Gimstedt (14) 361 - 374ToLERAN(S)PRImTAL
Svante Berg (18) - Pia Mattsson (17) 414 - 347ORdNINg
Matilda Ekman (24) - Maria Åslund (19) 398 - 398SYNDAReTeNTERA
Åsa Florholm (22) - Anita Mansnerus (20) 451 - 351DIsKETT

Ej spelat:

Tord Eriksson
Sonny Apoy



 Ställning efter rond 12 av 12 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Mikael Ström 1112841400
2Visa spelarens matcher Alexander Sandström 932689390
3Visa spelarens matcher Jonathan Ljungberg 932583394
4Visa spelarens matcher Björn Ericson 752376372
5Visa spelarens matcher Paul Eberhardsson 752321385
6Visa spelarens matcher Henrik Johansson 752286353
7Visa spelarens matcher Mattias Persson 752126336
8Visa spelarens matcher Alexandra Svanteson 752101365
9Visa spelarens matcher Roland Olsson 752099386
10Visa spelarens matcher Björn Jansson 751762374
11Visa spelarens matcher Anders Apoy 662072360
12Visa spelarens matcher Teresia Forsman 661865347
13Visa spelarens matcher Elisabet Claezon 661499315
14Visa spelarens matcher Gustaf Gimstedt 661466347
15Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 661398343
16Visa spelarens matcher Monica Ringheim 661332351
17Visa spelarens matcher Pia Mattsson 571725354
18Visa spelarens matcher Svante Berg 571162331
19Visa spelarens matcher Maria Åslund 4171396365
20Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 481232345
21Visa spelarens matcher Thim Svensson 481219331
22Visa spelarens matcher Åsa Florholm 481184323
23Visa spelarens matcher Tommy Vaske 391211353
24Visa spelarens matcher Matilda Ekman 219898324
25Visa spelarens matcher Tord Eriksson 34937357
26Visa spelarens matcher Sonny Apoy 25902338