Direktsändning

MORDGÅTA  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2015-09-05 18:29
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Björn Söderström (4) - Anna Andersson (2) 306 - 457
Gunnar Andersson (1) - Jussi Pohjola (6) 360 - 326
Emma Ekman (3) - Monica Ringheim (8) 381 - 281
Emil Jacobsson (10) - Turid Petersson (7) 322 - 394
Helena Åman (9) - Gerd Forss (5) 390 - 415
Marianne Mattsson (13) - Elisabet Claezon (11) 312 - 284
Kajsa Bråting (12) - Daniel Andersson (14) 410 - 291


 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 611681383
2Visa spelarens matcher Anna Andersson 521562383
3Visa spelarens matcher Emma Ekman 521452357
4Visa spelarens matcher Björn Söderström 521371361
5Visa spelarens matcher Gerd Forss 431144362
6Visa spelarens matcher Jussi Pohjola 431069346
7Visa spelarens matcher Turid Petersson 431018366
8Visa spelarens matcher Monica Ringheim 341134332
9Visa spelarens matcher Helena Åman 341030354
10Visa spelarens matcher Emil Jacobsson 341027351
11Visa spelarens matcher Elisabet Claezon 34765336
12Visa spelarens matcher Kajsa Bråting 25795340
13Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 25435303
14Visa spelarens matcher Daniel Andersson 7218275