Direktsändning

ABC CUP Solna  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2015-10-03 18:02
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 6 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Helena Åman (3) - Anssi Munz (1) 305 - 307DRäKTIg
Mikael Brenning (5) - Kajsa Bråting (2) 324 - 292
Emil Jacobsson (4) - Daniel Andersson (8) 343 - 298
Bodil Normark (6) - Leo Sandbladh (11) 309 - 302*GASTAre
Åsa Arrhèn (12) - Åsa Florholm (7) 276 - 359
Eugenia Ringheim (10) - Hanna Wallenbro (9) 265 - 292


 Ställning efter rond 6 av 6 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Anssi Munz 511238346
2Visa spelarens matcher Kajsa Bråting 421271340
3Visa spelarens matcher Helena Åman 421217351
4Visa spelarens matcher Emil Jacobsson 421194350
5Visa spelarens matcher Mikael Brenning 421107360
6Visa spelarens matcher Bodil Normark 42687319
7Visa spelarens matcher Åsa Florholm 331029357
8Visa spelarens matcher Daniel Andersson 33867318
9Visa spelarens matcher Hanna Wallenbro 24514309
10Visa spelarens matcher Eugenia Ringheim 15653281
11Visa spelarens matcher Leo Sandbladh 15623304
12Visa spelarens matcher Åsa Arrhèn 15400290