Direktsändning

SM 2017  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2015-11-29 18:38
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Monica Envall (8)- Ann-Krisin Hokkanen (1)298 - 364
Otto Forss (7)- Anders Skjäl (2)217 - 367ORENSAd
Pia Sjöblom (6)- Mikael Forss (3)264 - 384UTrENSA
Cindy Åkerlund (10)- Gerd Forss (4)291 - 317
Bobbi Holmström (9)- Thrise Johnsson (11)268 - 303
Elsbeth Lönnroth (12)- Marianne Mattsson (5)133 - 400

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Ann-Krisin Hokkanen 6011740389
2Visa spelarens matcher Anders Skjäl 6011648379
3Visa spelarens matcher Mikael Forss 5021417356
4Visa spelarens matcher Gerd Forss 5021352354
5Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 4031050330
6Visa spelarens matcher Pia Sjöblom 3041187341
7Visa spelarens matcher Otto Forss 3041120329
8Visa spelarens matcher Monica Envall 304827295
9Visa spelarens matcher Bobbi Holmström 304800296
10Visa spelarens matcher Cindy Åkerlund 205737278
11Visa spelarens matcher Thrise Johnsson 205539262
12Visa spelarens matcher Elsbeth Lönnroth 007183218