Direktsändning

SM 2017  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2015-11-29 18:38
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Monica Envall (8) - Ann-Krisin Hokkanen (1) 298 - 364
Otto Forss (7) - Anders Skjäl (2) 217 - 367ORENSAd
Pia Sjöblom (6) - Mikael Forss (3) 264 - 384UTrENSA
Cindy Åkerlund (10) - Gerd Forss (4) 291 - 317
Bobbi Holmström (9) - Thrise Johnsson (11) 268 - 303
Elsbeth Lönnroth (12) - Marianne Mattsson (5) 133 - 400


 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Ann-Krisin Hokkanen 611740389
2Visa spelarens matcher Anders Skjäl 611648379
3Visa spelarens matcher Mikael Forss 521417356
4Visa spelarens matcher Gerd Forss 521352354
5Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 431050330
6Visa spelarens matcher Pia Sjöblom 341187341
7Visa spelarens matcher Otto Forss 341120329
8Visa spelarens matcher Monica Envall 34827295
9Visa spelarens matcher Bobbi Holmström 34800296
10Visa spelarens matcher Cindy Åkerlund 25737278
11Visa spelarens matcher Thrise Johnsson 25539262
12Visa spelarens matcher Elsbeth Lönnroth 7183218