Direktsändning

SM 2017  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2016-01-16 17:41
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Pia Mattsson (4) - Maria Ellfolk-Lasén (1) 329 - 343HAND(H)AvA
Ann-Kristin Hokkanen (5) - Roland Olsson (2) 330 - 363åTTONDE (V)IgILANS
Gerd Forss (3) - Erik Elvers (6) 424 - 328RESKLAR TJäNlIG
Mikael Forss (8) - Jussi Pohjola (13) 355 - 325AGEnTUR
Helena Åman (9) - Marianne Mattsson (14) 359 - 304
Monica Ringheim (11) - Anders Skjäl (7) 333 - 388GRADERa
Elsbeth Lönnroth (17) - Monica Envall (10) 229 - 320
Cindy Åkerlund (16) - Bobbi Holmström (15) 201 - 426KÖTTBit
Thrise Johnsson (18) - Anita Mansnerus (12) 240 - 434*FESTTID PLANERA bESIKTA


 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Maria Ellfolk-Lasén 71553377
2Visa spelarens matcher Roland Olsson 611555378
3Visa spelarens matcher Gerd Forss 521655386
4Visa spelarens matcher Pia Mattsson 431532381
5Visa spelarens matcher Ann-Kristin Hokkanen 431448361
6Visa spelarens matcher Erik Elvers 431439355
7Visa spelarens matcher Anders Skjäl 431406402
8Visa spelarens matcher Mikael Forss 431361366
9Visa spelarens matcher Helena Åman 43919370
10Visa spelarens matcher Monica Envall 313611313
11Visa spelarens matcher Monica Ringheim 341246340
12Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 341182364
13Visa spelarens matcher Jussi Pohjola 34957340
14Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 34672310
15Visa spelarens matcher Bobbi Holmström 34546299
16Visa spelarens matcher Cindy Åkerlund 115284264
17Visa spelarens matcher Elsbeth Lönnroth 16254225
18Visa spelarens matcher Thrise Johnsson 7280259