Direktsändning

KAROLIN 2017  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2017-06-10 18:16
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Roland Olsson (3) - Gunnar Andersson (1) 342 - 340
Anna Andersson (2) - Jan Johansson (7) 453 - 224LAOtIER UTOPIST
Pia Mattsson (4) - Claes von Hofsten (10) 400 - 325vREDGaS
Monica Ringheim (5) - Helena Åman (11) 482 - 275BAKELsE
Åsa Florholm (12) - Karin Anderberg (6) 358 - 376ISTAdIG
Hanna Wallenbro (9) - Annica Hallberg (13) 334 - 307

Frirond:

Åke Qvarfordt


 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 421626398
2Visa spelarens matcher Anna Andersson 521499390
3Visa spelarens matcher Roland Olsson 421291377
4Visa spelarens matcher Pia Mattsson 521184350
5Visa spelarens matcher Monica Ringheim 331312368
6Visa spelarens matcher Karin Anderberg 431278371
7Visa spelarens matcher Jan Johansson 431083345
8Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 331021337
9Visa spelarens matcher Hanna Wallenbro 341050345
10Visa spelarens matcher Claes von Hofsten 34927315
11Visa spelarens matcher Helena Åman 24786322
12Visa spelarens matcher Åsa Florholm 15837323
13Visa spelarens matcher Annica Hallberg 15784306