Direktsändning

TR?HATT Cup  
Just nu: Vi väntar på resultat från rond 6
Sidan uppdateras automatiskt
Uppdaterat 2017-06-10 17:23
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 6 - pågår - spelarnas placering inom parentes
Martin Bender (1) - Elof Hansjons (7) ej spelad
Johan Berner (2) - Bj?rn Ericson (3) ej spelad
Malin St?hlner (5) - James Reimdal (4) ej spelad
Andreas Sundberg (12) - Zakarias Jonsson (6) ej spelad
Johan R?nnblom (8) - M?ns Eriksson (9) ej spelad
Jessica K?ll (11) - Emma Ekman (10) ej spelad

Ej spelat:

Mikael Str?m
Matilda Ekman
Jonatan Larsson



 Ställning efter rond 5 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Martin Bender 51011381
2Visa spelarens matcher Johan Berner 411019387
3Visa spelarens matcher Bj?rn Ericson 321113382
4Visa spelarens matcher James Reimdal 32903348
5Visa spelarens matcher Malin St?hlner 32888380
6Visa spelarens matcher Zakarias Jonsson 32882371
7Visa spelarens matcher Elof Hansjons 32578368
8Visa spelarens matcher Johan R?nnblom 23844378
9Visa spelarens matcher M?ns Eriksson 23734358
10Visa spelarens matcher Emma Ekman 23612341
11Visa spelarens matcher Jessica K?ll 13573319
12Visa spelarens matcher Andreas Sundberg 13488308
13Visa spelarens matcher Mikael Str?m 12348277
14Visa spelarens matcher Matilda Ekman 5447312
15Visa spelarens matcher Jonatan Larsson