Direktsändning

Göteborg Open 2018  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2017-08-27 17:34
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 5 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Roland Olsson (1) - Pia Mattsson (3) 403 - 271PIlASTe(R)
Alexandra Svanteson (4) - Åke Qvarfordt (6) 405 - 427BRoFÄ(S)TE STEARiNSKOLTID
Johannes Åman Pohjola (2) - Sonny Apoy (5) 411 - 303STENBRo


 Ställning efter rond 5 av 5 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Roland Olsson 411048405
2Visa spelarens matcher Johannes Åman Pohjola 411022386
3Visa spelarens matcher Pia Mattsson 41747360
4Visa spelarens matcher Alexandra Svanteson 14639361
5Visa spelarens matcher Sonny Apoy 14630321
6Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 14414328