Direktsändning

SM 2017  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2017-11-05 15:47
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 16 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Paul Eberhardsson (1) - Martin Bender (2) 424 - 343(E)NVETNAS
Jonathan Ljungberg (4) - Henrik Johansson (3) 431 - 320VIN(D)pUSTSyDSIDA
Nils Berner (5) - Johan Berner (7) 390 - 309BLEKARE gNISSlA
Henrik Jonés (8) - Gunnar Andersson (9) 361 - 341PRATAREKANSLeR
Greger Nässén (14) - Johannes Åman Pohjola (6) 259 - 398
Sonny Apoy (13) - Svante Berg (10) 320 - 353STRESSA
Pia Mattsson (17) - Anna Andersson (11) 325 - 350STAfFLIdETONER(A)
Johan Rönnblom (12) - Alexandra Svanteson (20) 436 - 350TaGANDE SKOLNIN(G)(S)EGERTÅg LEKTRIS
Julia Jacobsson (22) - Gerd Forss (15) 358 - 438POTAtISRÄTSIdA
Jesper Åman (24) - Elisabet Bruzelius (16) 293 - 351SEkTION
Helena Åman (18) - Anders Apoy (26) 379 - 364GRiSERISTäDARE
Tommy Vaske (30) - Ann-Kristin Hokkanen (19) 310 - 344ANNALeR
Roland Olsson (21) - Lisa Blohm (32) 397 - 298DRUsIsK
Åsa Sjödin (33) - Monica Ringheim (23) 324 - 381KALKERAFÖRe(D)RaG
Anders Skjäl (25) - Karin Anderberg (34) 377 - 373SPRUcKI(T)NA(T)URIST
Mattias Persson (28) - Jussi Pohjola (36) 377 - 341kLOSTER(H)ÄNGANDE
Maria Åslund (37) - Åsa Florholm (27) 293 - 392
Anita Mansnerus (38) - Malin Persson (29) 325 - 394HElSIDAUtSPARK
Hanna Wallenbro (39) - Mikael Forss (31) 323 - 355SISTONE
Erik Elvers (35) - Pia Sjöblom (41) 403 - 245AVsOMNA
Monica Envall (43) - Bobbi Holmström (40) 316 - 326
Cindy Åkerlund (45) - David Tiberg (44) 320 - 258
Thrise Johnsson (47) - Marianne Mattsson (46) 290 - 304

Frirond:

Maria Åslund


 Ställning efter rond 16 av 16 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Paul Eberhardsson 1423784396
2Visa spelarens matcher Martin Bender 1243757399
3Visa spelarens matcher Henrik Johansson 1243358369
4Visa spelarens matcher Jonathan Ljungberg 1153712392
5Visa spelarens matcher Nils Berner 1153255389
6Visa spelarens matcher Johannes Åman Pohjola 1063421380
7Visa spelarens matcher Johan Berner 1063410381
8Visa spelarens matcher Henrik Jonés 1063365393
9Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 1063050370
10Visa spelarens matcher Svante Berg 1062854352
11Visa spelarens matcher Anna Andersson 1062797354
12Visa spelarens matcher Johan Rönnblom 973149384
13Visa spelarens matcher Sonny Apoy 873018359
14Visa spelarens matcher Greger Nässén 972995367
15Visa spelarens matcher Gerd Forss 972908374
16Visa spelarens matcher Elisabet Bruzelius 972593342
17Visa spelarens matcher Pia Mattsson 972404362
18Visa spelarens matcher Helena Åman 972162325
19Visa spelarens matcher Ann-Kristin Hokkanen 972096333
20Visa spelarens matcher Alexandra Svanteson 882962372
21Visa spelarens matcher Roland Olsson 882785363
22Visa spelarens matcher Julia Jacobsson 882582355
23Visa spelarens matcher Monica Ringheim 882578359
24Visa spelarens matcher Jesper Åman 882536359
25Visa spelarens matcher Anders Skjäl 882498377
26Visa spelarens matcher Anders Apoy 882439341
27Visa spelarens matcher Åsa Florholm 782204336
28Visa spelarens matcher Mattias Persson 882168357
29Visa spelarens matcher Malin Persson 782118331
30Visa spelarens matcher Tommy Vaske 882052341
31Visa spelarens matcher Mikael Forss 881990358
32Visa spelarens matcher Lisa Blohm 792613358
33Visa spelarens matcher Åsa Sjödin 792545363
34Visa spelarens matcher Karin Anderberg 692495357
35Visa spelarens matcher Erik Elvers 792254348
36Visa spelarens matcher Jussi Pohjola 692246354
37Visa spelarens matcher Maria Åslund 692082337
38Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 792053349
39Visa spelarens matcher Hanna Wallenbro 691787329
40Visa spelarens matcher Bobbi Holmström 691555332
41Visa spelarens matcher Pia Sjöblom 691417314
42Visa spelarens matcher Stefan Sjöblom 591428327
43Visa spelarens matcher Monica Envall 4111539327
44Visa spelarens matcher David Tiberg 3121511311
45Visa spelarens matcher Cindy Åkerlund 3121046292
46Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 2131033299
47Visa spelarens matcher Thrise Johnsson 213715274