Direktsändning

STORKBO* CUP 2017  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2017-12-03 19:40
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Gerd Forss (5) - Gunnar Andersson (2) 436 - 342LE(G)IONÄRVArHe(L)ST
Inger Wingård (6) - Helena Bertilsson (1) 348 - 403BL(O)NDERA TrÖTTNA
Helena Åman (3) - Erik Elvers (4) 367 - 277(S)PrINTEr
Kajsa Bråting (7) - David Tiberg (8) 376 - 392(K)UPERInG
Jussi Pohjola (10) - Erik Ekström (9) 314 - 350


 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Helena Bertilsson 521271367
2Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 521258375
3Visa spelarens matcher Helena Åman 521190357
4Visa spelarens matcher Erik Elvers 431275345
5Visa spelarens matcher Gerd Forss 431227381
6Visa spelarens matcher Inger Wingård 43948342
7Visa spelarens matcher Kajsa Bråting 34944359
8Visa spelarens matcher David Tiberg 34728329
9Visa spelarens matcher Erik Ekström 25853329
10Visa spelarens matcher Jussi Pohjola 7806330