Direktsändning

SENIORK(LASS) 2018  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2018-03-10 18:37
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Henrik Jonés (1) - Erik Elvers (3) 372 - 371MEANDERTeNDEnS
Karin Anderberg (2) - Gerd Forss (5) 383 - 311E(G)ENTLIg
Elisabet Bruzelius (7) - Claes von Hofsten (6) 271 - 347tONANdE
Nils Berner (4) - Maria Åslund (8) 404 - 371GRENADA OpLOGAD
Åsa Sjödin (9) - Turid Petersson (12) 393 - 382SNuSAREBeKOSTA
Anita Mansnerus (11) - Marianne Mattsson (13) 419 - 285ELEGISK DIgITAL
Cindy Åkerlund (14) - Greger Nässén (10) 267 - 407RI(S)BAsTU


 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Henrik Jonés 611594406
2Visa spelarens matcher Karin Anderberg 611578376
3Visa spelarens matcher Erik Elvers 431419368
4Visa spelarens matcher Nils Berner 431340405
5Visa spelarens matcher Gerd Forss 431268386
6Visa spelarens matcher Claes von Hofsten 431152334
7Visa spelarens matcher Elisabet Bruzelius 43969322
8Visa spelarens matcher Maria Åslund 341010353
9Visa spelarens matcher Åsa Sjödin 34919336
10Visa spelarens matcher Greger Nässén 34905361
11Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 34887355
12Visa spelarens matcher Turid Petersson 25813367
13Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 25609332
14Visa spelarens matcher Cindy Åkerlund 16236287