Direktsändning

Sommarlyckan 2018  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2018-06-30 19:45
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Pia Mattsson (2) - Alexandra Svanteson (1) 371 - 327ST(O)LLIfT rEAGERA
Gustaf Gimstedt (4) - Jenny Hildeberg (8) 417 - 354STA(K)NING (T)RÖGLÄST RELATIVINNERs(TA)D
Åke Qvarfordt (6) - Julia Jacobsson (7) 408 - 350EPIlErA
Roland Olsson (3) - Kalle Magnér (5) 459 - 249HEMvÄRN (S)TANSARE


 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Alexandra Svanteson 611319364
2Visa spelarens matcher Pia Mattsson 521256376
3Visa spelarens matcher Roland Olsson 521240393
4Visa spelarens matcher Gustaf Gimstedt 431052363
5Visa spelarens matcher Kalle Magnér 43857324
6Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 34868348
7Visa spelarens matcher Julia Jacobsson 16961336
8Visa spelarens matcher Jenny Hildeberg 7848329