Direktsändning

Serendipity Cup 2017  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2011-11-26 18:02
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Marianne Mattsson (7) - Ann-Kristin Hokkanen (2) 245 - 406
Mikael Forss (3) - Anders Skjäl (4) 379 - 378
Anita Mansnerus (5) - Pia Sjöblom (6) 345 - 325


 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Gerd Forss 61528393
2Visa spelarens matcher Ann-Kristin Hokkanen 421224355
3Visa spelarens matcher Mikael Forss 331282366
4Visa spelarens matcher Anders Skjäl 331253353
5Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 331116352
6Visa spelarens matcher Pia Sjöblom 151033320
7Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 15815306