Direktsändning

ABAKUS  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2018-09-01 17:12
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Monica Ringheim (5) - Kajsa Bråting (2) 315 - 359pASTELL
Greger Nässén (3) - Gerd Forss (6) 364 - 289AKADEmI
Nils Berner (7) - Anna Andersson (4) 380 - 377MÅnFäRD*KANARIE
Åsa Florholm (8) - Gunnar Andersson (1) 292 - 365ORENSAD


 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 611386405
2Visa spelarens matcher Kajsa Bråting 52971343
3Visa spelarens matcher Greger Nässén 431040367
4Visa spelarens matcher Anna Andersson 341152369
5Visa spelarens matcher Monica Ringheim 341139364
6Visa spelarens matcher Gerd Forss 341033349
7Visa spelarens matcher Nils Berner 34945386
8Visa spelarens matcher Åsa Florholm 16733334