Direktsändning

DBS 2019  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2019-01-06 01:04
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 12 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Sebastian Boukachabia (1) - Henrik Jonés (12) 471 - 300LEKtIONRÅSIDEn
Paul Eberhardsson (4) - Björn Ericson (3) 395 - 307STENHUS PReS(T)eRAELDRIFT
Fredrik Hansson (7) - Martin Bender (8) 411 - 354LAnTRÅD ÅTERF(Ä)rD FRIMODI(G)
Emma Ekman (11) - Lisa Blohm (6) 314 - 396(F)RÖSKIDA
Nils Berner (9) - Elisabet Bruzelius (13) 332 - 424TROLLDE(G)
Johan Rönnblom (5) - Åsa Florholm (15) 380 - 296LANGARe
Daniel Domert (2) - Måns Eriksson (14) 370 - 337ONKOLOg
Erik Elvers (16) - Monica Ringheim (10) 275 - 326SOLITär


 Ställning efter rond 12 av 12 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Sebastian Boukachabia 1022178378
2Visa spelarens matcher Daniel Domert 752050383
3Visa spelarens matcher Björn Ericson 752044354
4Visa spelarens matcher Paul Eberhardsson 752039381
5Visa spelarens matcher Johan Rönnblom 751952369
6Visa spelarens matcher Lisa Blohm 751874349
7Visa spelarens matcher Fredrik Hansson 751805344
8Visa spelarens matcher Martin Bender 751772357
9Visa spelarens matcher Nils Berner 662147383
10Visa spelarens matcher Monica Ringheim 662002367
11Visa spelarens matcher Emma Ekman 661839372
12Visa spelarens matcher Henrik Jonés 661612358
13Visa spelarens matcher Elisabet Bruzelius 571462335
14Visa spelarens matcher Måns Eriksson 391469345
15Visa spelarens matcher Åsa Florholm 391294335
16Visa spelarens matcher Erik Elvers 2101261321